Több mint 250 évvel ezelőtt, 1769-ben Alexander Gordon megalapította londoni lepárlóját, és megalkotta az alapjait egy fantasztikus ízű ginreceptúrájának. Azóta a Gordon’s Gin kiváló minőségű, egyedi borókás zamatával meghódította a ginrajongókat.
A márka Lemon ginjéhez tökéletesen kidolgozták a legkiválóbb minőségű alapanyagokból és 100%-ban természetes aromák felhasználásával készült receptet, így hozták kifogástalan egyensúlyba a Gordon's borókás jegyeit és frissítő ízét a legfinomabb szicíliai citrom vibráló üdeségével.
Egyszerű, de nagyszerű G&T élmény: tölts meg egy copa poharat jéggel, önts rá 50 ml Gordon’s Sicilian Lemon gint, 150 ml London Essence Original Indian tonikot, végül díszítsd citromkarikával.
Illat: jellegzetesen borókás, ami mellett határozottan megjelenik a citrom, valamint visszafogottan a kakukkfű illata is
Íz: még több citrom, még több boróka, de a birs és az angyalgyökér felbukkan időnként, később pedig egy enyhe olajos- komlós jegy alakul ki
Lecsengés: édeskés, kandírozott citrushéjra emlékeztető
