Az alábbi terméket ajánljuk még kiegészítőként
Részletek
A Grey Goose vodka ötszörös desztillációval, kitűnő francia búzából, a Massive Central forrásvízéből, és a cognac készítésének ősi tudományával készül. Kristálytiszta és lágy, száraz gabona-aromával és egy selymesen lágy utóízzel. Már 1998-ban, a gyártás első évében, „a világ legfinomabb vodkájának” nevezi a Chicago-i Égetettszesz Tesztelő Intézet és ugyanebben az évben San Francisco-ban elnyerte a Szeszes Italok Világbajnokságának Platina díját. A Luxury Brand Status Index felmérése alapján a luxus termék fogyasztók által leginkább preferált vodka a Grey Goose, 2006-ban pedig a Marketwatch magazin egyszerűen „az év legjobb szeszes ital márkájának” nevezte. Nem is csoda, ha a Grey Goose márkát világszerte legendaként tisztelik és azonosítják a szuper prémium luxus-vodkával. Aki igazán a vodkák szerelmesének vallja magát, annak feltétlen ki kell próbálnia ezt a páratlan minőségű és tisztaságú italt.
Illat:Tiszta, könnyed aromákkal telt illata igazán elegáns hatást kelt. Kifinomultságát frissítő üdesége meg tökéletesebbé teszi. Enyhe édeskés, valamint kifinomult virágos jegyzetei igazán egyedülálló karakterrel ruházzák fel.
Íz:Ízvilágára a gabonavodkák jellegzetes ropogós zamata jellemző viszont a vodkáknál megszokott élés ízek helyett hihetetlenül krémes, enyhén édeskés zamattal találkozhatunk, melyet kevés mandulás hatás kísér.
Lecsengés:Hosszú lecsengésében szintén a friss, kifinomult, elegáns komponensek dominálnak. Egyedülálló karaktere büszkén emeli a legkiválóbb vodkák körébe.